0918 882 180              info@sportino.sk         Predajňa Trnava

Záhrada pre deti

Záhrada pre deti

Spravte deťom radosť a doprajte im prvok do Vašej záhrady, s ktorým zažijú veľa zábavy! V našej ponuke nájdete rôzne druhy detských hojdačiekdetské šmykľavky vrámci celých konštrukcií, piknikové lavice či pieskoviská rôznych tvarov!

Všetky produkty zobrazené v tomto článku dovážame z Holandska od kvalitnej firmy Buffalo, kde expedičná doba je 12 pracovných dní. 


Dnes vám predstavíme našu ponuku detských hojdačiek a šmykľaviekNeváhajte a prezrite si prezentáciu niektorých z našich produktov pre deti do záhrady!


Hojdačky a šmykľavky z našej ponuky

Rotujúca prevažovacia hojdačka TP Seesaw Bouncy

Drevená prevažovačka, ktorá nie len že sa môže hýbať hore a dole, ale rovnako aj rotovať o 360 stupňov, čo zaručuje ešte viac zábavy! Hojdačka je vhodná pre deti od 3 rokov. Sedadlá a rúčky sú vyrobené z vysoko kvalitného tvarovaného plastu.  Balenie zahŕňa zemné kolíky, ktoré pevne ukotvia prevažovačku v zemi.

Rozmery: 205 x 56, priemer kruhu otáčania 195 cm

Maximálna odporúčaná hmotnosť užívateľa 35 kg na sedadlo

Plum rotačná prevažovačka Turqoise

Rotujúca hojdačka Plum ponúka deťom zábavu počas celého roka. Táto kovová hojdačka sa takisto dokáže otáčať o 360 ° !  Ďalšie výhody tejto hojdačky sú ľahká rukoväť a pohodlné plastové tvarované sedenie. Vyrobená z práškovej ocele poskytuje trvalú ochranu pred koróziou. Odporúčaný vek je od 3 do 8 rokov, maximálna hmotnosť používateľov je 80 kg celkom.

Rozmery: d 193 x š 66 x v 83 cm

TP Swing Twizzler

Swing Twizzler firmy TP Toys je jednoduchý, ale super zábavný hojdací doplnok, ktorý môžete otáčať celé hodiny bez toho, aby sa lano zamotalo. Ide o veľmi odolné lano o dĺžke 122 cm, ktoré možno nastaviť na požadovanú dĺžku. Rúčka je z plastu. Vaše deti ho budú milovať!

Maximálna nosnosť je 60 kg
Odporúčaný vek 3-12 rokov

Prevažovacia hojdačka Plum Wooden seesaw

Vďaka tejto hojdačke si deti vychutnajú skutočnú hru na vlastnom dvore! Drevená hojdačka Plum Premium je vybavená odolným dreveným nosníkom na pevnej drevenej podložke s komfortnými hladkými drevenými sedadlami a ľahko sa drží za zaoblené rukoväte. Atraktívna vonkajšia hračka, ktorá ponúka hodiny zábavy, ale potrebuje iba malý povrch v záhrade.

Hojdačka je vyrobená z najvyššej kvality európskeho borovicového dreva, čo zaručuje optimálnu hrúbku, trvanlivosť a pevnosť. Ako môžete očakávať od Plum, drevo je certifikované spoločnosťou FSC European Pine. Rodičia si preto môžu byť istí, že ich deti sa zabavia, zároveň ale používajú bezpečné a zodpovedne vyrábané hračky.

Odporúčaný vek je od 3 rokov.

Maximálna hmotnosť používateľa je 50 kg na sedadlo

Iba pre použitie v domácnosti

Rozmery: D 200 x Š 58 x V 63 cm

Plum záhradná hojdačka 2 v 1 tyrkysová

Záhradná hojdačka, ktorá rastie s Vaším dieťaťom! Táto klasická kovová hojdačka od spoločnosti Plum sa dá ľahko skonštruovať od detskej hojdačky až po hojdačku v plnej výške. Sedadlá sú vyrobené z plastu tvarovaného pre najväčšie pohodlie. Rám je vyrobený z ocele s popráškovaným náterom, čo zaručuje dlhú životnosť. Hojdačka má jednoduchú montáž a musí byť ukotvená v betóne. V balení je aj kotviaca súprava.

Odporúčaný vek je 12 mesiacov - 10 rokov
Rozmery: H 164 x W 171 x L 181 cm
Maximálna hmotnosť užívateľa 50 kg 

Plum hojdačka pre jedného Swing Turqoise

Klasická jednoduchá kovová hojdačka od Plum pre vonkajšiu zábavu.
Vyrobená z pevnej práškovej ocele, ktorá dáva hraciemu zariadeniu odolnú ochranu pred koróziou. Záhradná hojdačka využíva mäkké lano a silné plastové sedadlo pre mimoriadnu pevnosť. Na hojdačke sú krížové ramená pre väčšiu stabilitu a výškovo nastaviteľný sedák. Balenie obsahuje kotviacu súpravu.

Odporúčaný vek: 3 až 10 rokov

Maximálna hmotnosť používateľa: 45 kg

Rozmery: d 181 x š 171 x v 164 cm

 

Plum hojdačka pre dvoch tyrkysová

Dve miesta pre dvojnásobnú zábavu! Vyrobené z ocele s kvalitným popráškovaným náterom, ktorá poskytuje detskému ihrisku trvalú ochranu proti hrdzaveniu. Táto dvojitá záhradná hojdačka je extrémne pevná. Hojdačka má krížové podpery pre extra stabilitu. Sedadlá možno výškovo nastaviť podľa Vašich potrieb. Hojdačka má jednoduchú montáž a musí byť ukotvená v betóne. Vrátane pozemných kotiev.

Odporúčaný vek je 3 -10 rokov

Maximálna hmotnosť užívateľa je 45 kg na 1 sedadlo

Rozmery výrobku sú L 210 x W 178 x H 183 cm 

Plum set Rozhľadňa s hojdačkami a šmýkľavkou

Drevená rozhľadňa s hojdačkami je plná funkcií, pri ktorých strávia deti dlhé hodiny v prírode. Drevená veža umožňuje deťom sledovať okolie s rebríkom a 8 stopovou šmykľavkou pre rýchly únik! Lezecká stena s rukoväťami a nožnými úchytkami poskytuje náročné stúpanie pre mladých dobrodruhov až po vežu. Veža má tiež ďalekohľad a telefónne príslušenstvo, ktoré dávajú pozor na nepriateľa. Pod hracou vežou je skryté pieskovisko. Súčasťou drevenej hračky je aj otočné rameno s dvoma hojdačkami, s mäkkými lanami a pevnými sedadlami.

Drevená vyhliadková veža Plum je vyrobená z najvyššej kvality z európskej borovice, ktorá sľubuje optimálnu hrúbku, trvanlivosť a pevnosť. Ako ste očakávali od Plum, toto prémiové drevo je certifikované spoločnosťou FSC.

Odporúčaný vek je 3 -12 rokov

Veľkosť postavená: D364 x Š275 x V242 cm

Používa sa iba na domáce použitie!
 

Plum Discovery drevený multi domček

S Plum Discovery Woodland Treehouse môžete nielen vyliezť, skákať a skĺznuť sa, ale aj objavovať, pestovať rastliny a kresliť prírodu! Nechajte deti pestovať si vlastné rastliny, táto veža kombinuje hranie a učenie. Deti sa môžu postarať o svoje vlastné rastliny pomocou dodaných detských záhradných náradí a vytvoriť mini ekologický systém. Napájanie vody z vedierka na lane nebolo nikdy tak zábavné! Zariadenie má taktiež ľahko čistiacu kresliacu dosku a je dodávané s miskami a kefami. Popri všetkých týchto možnostiach hrania má tento stromový dom z bambusu aj bambusovú zvonkohru na tvorbu hudby. Stručne povedané, detské ihrisko sa bude tešiť po celý rok obľube!

Veľkosť: b2112 x d1461 x h1910 mm

Drevo certifikované spoločnosťou FSC

Odporúčaný vek 3+

Plum Kudu drevená veža komplet

Drevená hračka Plum Kudu je jedným z najrozmanitejších produktov v sérii Plum. Možnosti sú prakticky nekonečné.
Vybavená tromi hojdačkamii, hracia veža má drevený rebrík, ďalekohľad a pieskovisko. Šmykľavka sa dá ľahko premeniť na tobogan, stačí pripojiť hadicu s vodou!
Mimoriadne veľký 2-metrový lezecký rám s rúčkovacími tyčami, pre mimoriadnu výzvu. Drevená veža Plum Kudu je vyrobená z veľmi kvalitného dreva s označením kvality FSC.

Vrátane zemných kotiev

Odporúčaný vek od 3 do 12 rokov

Rozmery: 440 x 437 x 288 cm

Homtnosť: 147kg

Maximálna hmotnosť užívateľa na sedadlo 50 kg

Používa sa iba na domáce použitie

Veríme, že s nami si vyberiete

V ďalšom článku si predstavíme našu ponuku detských pieskovísk a piknikových lavíc pre deti!


Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme!


Páčil sa Vám tento článok?