Terče na šípky

Terče na šípky

Naša ponuka

U nás nájdete veľký výber rôznych terčov na šípky či už pre domáce využitie, alebo profesionálne využitie pre hráčov a tréning. Ponúkame na výber rôzne veľkosti a materiál - sisalové terče, elektronické terče alebo rôzne sety terčov so šípkami. Terče v našej ponuke sú kvalitné, s prepracovaným dizajnom a za skvelú cenu.

Aké značky terčov u nás nájdete?

Ponúkame terče na šípky od kvalitných výrobcov, ako sú WINMAU, XQ MAX, UNICORN, ONE 80, GARLANDO, KARELLA a iné. 

Na čo si dávať pozor pri sisalových terčoch

Nedodržanie týchto pravidiel môže viesť k strate záruky!

  • Terč nenechávajte vystavený na priamom slnečnom svetle a zavesený nad radiátorom! (terč sa vysuší)!
  • Terč musí byť chránený pred vysokou vlhkosťou, inak vlákna napučia!
  • Do terča sa môže hádzať len so správne nabrúsenými hrotmi šípok, tupé alebo zahnuté hroty poškodia a vytiahnu vlákna!
  • Terč z dôvodu jednotného zaťaženie hodov je potrebné otáčať, z 10-tich čiernych segmentov doľava alebo doprava. Dôležité je to aby horný segment bol vždy čierny, a nad to potiahneme číslicu 20!
  • V prípade ak terč neotáčate v krátkej dobe sa môže stať, že niektoré segmenty sa zničia z dôsledku nadmerného hádzania šípok!

Prezentácia niektorých našich terčov

SISALOVÉ TERČE

Sisalový terč Winmau Pro SFB

Ide o profi terč certifikovaný BDO, má veľmi kvalitné a odolné sisalové vlákna, kovové čísla z drôtu, ktoré je možno otáčať, posúvať. Terč je vhodný pre kovové hroty šípok. Hrúbka terča je 3,8 cm (bez drôtu).

Rozmery terča sú V/Š 45/45 cm. Hmotnosť 4,8 kg.

1
1
1

Šípkový terč Winmau BLADE 5

Profesionálny hráčsky terč, top svetová turnajová kvalita, aktuálne najlepší terč na trhu! Najnovší dizajn a  jedinečné prevedenie to je sisalový terč Blade 5 od Winmau. Pri sisalovom terči Blade 5 sú drôtiky pavúka extrémne tenké (BLADE - žiletkové) bez prichytávacích očiek. Aj preto sa na terčoch Blade 5 hrajú Svetové šampionáty ako napríklad Winmau World Master, alebo aj MS BDO.

BLADE 5 to je najlepšia možná kvalita za dostupnú cenu. Hrajte na rovnakom terči ako majstri sveta.

2
2
2

Sisalový terč Gladiator III ONE 80

Gladiátor 3 je najnovší žiletkový terč od výrobcu One80 a predstavuje veľký krok vpred v technológii výroby sisalových terčov. Výsledkom sa zvýšila penetrácia šipky v terči a zároveň zabezpečenie zvýšenej priľnavosti sisalu na doske. Oba tieto faktory prispievajú k zlepšeniu výkonu a trvanlivosti terča Gladiator 3. Číselník a pavúk na G3 sú potiahnuté matným šedým tvrdým chrómom, čím sa znižuje odraz svetla na minimum, pričom ostáva v súlade s jeho farbou (žiadna farba sa neodlupuje, keď je zasiahnutá šípkami). Terč má nový špičkový africký sisal, ktorý má podstatne vyššiu pružnosť ako predchádzajúce použité sisaly. Na G3 sa použila nová farba, ktorá dovoľuje sisalu voľne dýchať.

3
g3

Winmau Sniper Set terč + 6 šípok

Vysoko kvalitný terč pre pokročilých hráčov s oficiálnou turnajovou veľkosťou. Segmenty sú v tradičných farbách, terč má konštrukciu z nerezového drôtu, pričom profil drôtu pavúka je trojuholníkový. Číselník je pohyblivý a štetiny terča (sisal) majú regeneračnú schopnosť. Balenie obsahuje 6 ks šípok a montážnu sadu. Terč so šípkami ponúkame vo výhodnej cene!

snip
snip
snip

Set na šípky XQ Max Surround

S týmto setom môžete začať okamžite hrať šípky, keďže máte k nemu šípky a dokonca aj ochranu terča! 

Set obsahuje:

  • 1x sisalový terč XQ Max s posuvnými číslami
  • 1x Čierna kruhová ochrana terča 
  • 2x Sady šípok steel brass 23g
  • 1x Hádzacia čiara
4

ELEKTRONICKÉ TERČE

NARVI Elektronický terč na šípky

Terč je určený pre 1-16 hráčov, disponuje 27 hrami (243 kombinácií),balenie obsahuje 6 šípok s náhradnými koncovkami. Terč má 4 LED displej a priemer hracej plochy 34,5 cm. Zapojenie do siete (adaptér v komplete) alebo 4 x AA batérie( nie sú v súprave). Terč spĺňa certifikát CE a ROHS.

e1

Elektronický terč Karella CB-50

Elegantné prevedenie kabinetu, veľmi kvalitný profesionálny šípkový terčurčený do domácnosti, firmy, školy a pre rekreačné zariadenia. Stredy majú parametre ako oficiálne turnajové terče. Terč je určený pre max 16 hráčov, má zabudovaných 27 hier a 159 herných variantov, funkciu double in/double out, možnosť hry proti počítaču CYBERMATCH (5 úrovní hry),reproduktor s 8 stupňami hlasitosti, držiaky na 12 šípok, dvojradové segmenty double, triple + malý stred. Takisto má terč 4x LED display + diody na zobrazenie hry Cricket

Rozmer terča je 52x56cm, váha 5.5kg

Balenie obsahuje:
terč
šípky 12 ks
náhradné hroty
adaptér na 220V

e2

Elektronický terč Garlando POLARIS so skrinkou

Tento elektronický terč je pre 1-8 hráčov, obsahuje 29 hier, 90 variantov, trojdierové segmenty (double a triple), LCD Jumbo display (nízka spotreba = dlhá výdrž batérii),funkciu SLEEP - automatické vypnutie pri nečinnosti, double a triple IN/OUT, CYBER MATCH (5 stupňov obtiažnosti) a zvukovú výzvu k hodu. Rozmery terča sú 44x46x4,5cm. Hmotnosť 2,5 kg.

Príslušenstvo k terču:
- 6 šipiek a extra hroty
- prevádzka na adaptér 230V/5V - je súčasťou dodávky

e3
e3

Terč šípkový elektronický Karella JX2000

Profesionálny šípkový terč vhodný do firmy aj do domácnosti, najlepšie prevedenie v tejto kategórii u nás za najlepšiu cenu! Najkvalitnejší nekomerčný elektronický terč v našej ponuke je vhodný pre rekreačnú hru a domáce použitie. Terč má jedinečný veľký informačný displej, extra tenký pavúk a bull s ALU úpravou, ponúka 34 hier a 159 herných variant pre až 16 hráčov, funkciu double in/double out, stereo reproduktory s 8 stupňami hlasitosti, možnosť napojenia na externé reproduktorydržiaky na 12 šípok, dvierka s odkladacími boxmi, dvojradé segmenty dobule, triple + malý stred,  8LED display, možnosť hrania proti počítaču, rôzne úrovne, možnosť naprogramovania mien hráčov. Vonkajšie medzikružie zaznamenáva zásah mimo terča - odpočítava neplatné pokusy.

Zoznam hier nájdete TU

e4
e4

Výber je len na Vás

Či už si vyberiete sisalový alebo elektronický terč, pri hraní šípok zažijete kopec zábavy! Prejaví sa u vás súťaživosť, upevníte vzťahy s kamarátmi, kolegami alebo rodinnými príslušníkmi a skvelo strávite voľný čas! 

Páčil sa Vám tento článok?