0918 882 180              info@sportino.sk         Predajňa Trnava

Stoly na stolný tenis

Stoly na stolný tenis

V predchádzajúcom článku sme Vám ukázali našu ponuku príslušenstva na stolný tenis. V dnešnom článku sme si pripravili prezentáciu našich pingpongových stolov!

Tak poďme na to!


Naša ponuka

V našom e-shope ponúkame veľký výber kvalitných stolov na stolný tenis v rôznych veľkostiach a prevedeniach. V ponuke máme pinpongové stoly nie len využiteľné v interiéri, ale aj v exteriéri, takisto tu nájdete pinpongové stoly pre deti, skladacie stoly, pinpongové stoly na kolieskach!

Interiérové stoly na stolný tenis

Naše interiérové pingpongové stoly sú určené na domáce ale i klubové využitie. Ponúkame interiérové stoly v robustnom prevedení, s kolieskami, s rýchloupínacou sieťkou, prepracovaný systém sklápania, kde je držiak na rakety a loptičky.  

Celú našu ponuku interiérových stolov na stolný tenis nájdete TU!

Exteriérové stoly na stolný tenis

Ponúkame exteriérové stoly na stolný tenis, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie požiadavky hráčov voči vonkajším nepriaznivým vplyvom počasia. Pingpongové stoly sú robustné, stabilné, pojazdné na kolieskach, s veľmi jednoduchým prepracovaným systémom sklápania

Celú našu ponuku exteriérových stolov na stolný tenis nájdete TU!

Detské pingpongové stoly

Myslíme aj na najmenších hráčov, a preto v našej ponuke nechýbajú ani detské interiérové stoly na stolný tenis s veľmi jednoduchým systémom sklápania, vďaka čomu nezaberajú po zložení veľa miesta. Detské stoly majú menšiu hraciu plochu, a teda vyžadujú i menší priestor na hru, a preto sú vhodné aj do obytných priestorov a izieb, kde sa bežne veľký stôl nezmestí.

Skvelá možnosť je zaobstarať si Multifunkčný hrací stôl, ktorý obsahuje až 15 rôznych hier, z toho jedna z nich je práve stolný tenis!Viac o multifunkčných hracích stoloch sa dozviete v našom článku, ktorý nájdete TU!

Naše detské pingpongové stoly

Krycie plachty na stôl

Chráňte Váš pingpongový stôl pred nečistotami, prachom a vlhkosťou! Dokúpte si kryciu plachtu na stolný tenis z našej ponuky! 

S nami si vyberiete

Veríme, že s nami si vyberiete pingpongový stôl, ktorý bude spĺňať všetky Vaše očakávania!

Pri akýchkoľvek otázkach nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odborne poradíme!


Na záver si pozrite zostrih ultra rýchlych zápasov v stolnom tenise!

Páčil sa Vám tento článok?