0918 882 180              info@sportino.sk         Predajňa Trnava

Nové produkty v našej ponuke - zábavné hry

Nové produkty v našej ponuke - zábavné hry


Našu ponuku sme nedávno rozšírili o nové produkty od zahraničného dodávateľa LEGLER, ktoré Vám poskytnú kopec zábavy. 

Naskladnili sme mnohé záhradné hry, spoločenské hry a hracie stoly vhodné pre deti i dospelých. Čo konkrétne u nás odteraz nájdete?

Záhradné hry

Hádzacia hra Rebríkový golf

Prežite príjemné chvíle strávené vo vašej záhrade sozáhradnou hrou "Rebríkový golf." Princíp hry je jednoduchý. Vašou úlohou je hádzať drevené gule na jednotlivé tyče rebríku tak, aby zostali visieť na rebríku. Vzdialenosť hodu si môžete sami meniť a pre najmenších sa dajú čísla nahradiť inými meraniami. Vďaka tomu si môže zahrať túto hru každá veková skupina. Hra je vhodná von do každej záhrady.

Hra je vyrobená zo 100% certifikovaného dreva FSC®.

Rozmery hry: 55 x 60 x 75 cm

Priemer drevených gulí: cca 4 cm

Záhradná hra Človeče nehnevaj sa a rebríky

Záhradná hra pre celú rodinu! Teraz si môžete zahrať dve klasické hry vo veľkom formáte. Na jednej strane Človeče, nehnevaj sa a na druhej strane populárna hra Hady a rebríky. Hracie pole viete ukotviť pomocou drevených tyčí do zeme. Praktické kocky a farebné figúrky sú vyrobené zo 100% certifikovaného dreva FSC®.

Rozmery hry: 85 x 85 cm

Hra je vhodná pre deti od 3 rokov.

o

LEGLER Kroket Active set

Výborná hra na dlhé slnečné víkendy na chatách ale i doma v záhrade pre celú rodinu a priateľov. Pri krokete je potrebná obratnosť a sústredenie.

Hra je vyrobená zo 100% certifikovaného dreva FSC®.

Rozmery: 70 x 15 x 9 cm

Hra je vhodná pre deti od 3 rokov.

XXL Jenga veža Active

Dokážete vytiahnuť drevené bloky z veže bez toho, aby veža spadla? Veža sa skladá zo 60 drevených blokov zo 100% certifikovaného dreva FSC®. Súčasťou hry je aj farebná hracia kocka, ktorá určuje, ktorý farebný blok musíte vytiahnuť ako ďalší. Drevené bloky sú sfarbené vo svetlozelenej, žltej, modrej a šedej farbe, vďaka čomu sú dobre vidieť v tráve.

S touto hrou trénujete vašu trpezlivosť, motorické schopnosti a sústredenie.

Rozmery blokov: 21 x 5 x 3.5 cm

Výška veže môže byť od 70 cm do 100 cm.

Hra je vhodná pre deti od 3 rokov.

Záhradné kolky LEGLER 

Kolky v prírodnom dizajne vyrobené z vysoko kvalitného materiálu! Ideálna hra do záhrady.
Výška:16 cm.
Priemer cca 3 cm.

Detský mini golfový set LEGLER

S týmto detským minigolfom zažijú vaše deti veľa zábavy! Golfová sada pozostáva z 2 golfových palíc, 4 loptičiek v červenej, žltej, modrej a zelenej farbe a zeleného svahu s dvoma žltými doskami a maľovaným 3D krtkom. 

Rozmery: 44 x 26 x 20 cm

Materiál: drevo

Hra je vhodná od 3 rokov.

Kuša na korkové zátky

Vysoko kvalitná kuša z bukového dreva s elastickou gumičkou, pomocou ktorej môžete strieľať korkové zátky presne na niekoľko metrov. Ideálne na strelecký tréning plný zábavy. Zátky sa vedia uložiť to 4 vyvŕtaných otvorov priamo na kuši. 

rozmery: 59 x 47 x 7 cm

Vhodné od 5 rokov. 

Detská záhradkárska taška s náradím

Skvelé príslušenstvo pre malého záhradníka. Robustná záhradkárska taška ponúka úložný priestor pre 7 záhradníckych nástrojov. Medzi ne patria malé lopaty, konvička na polievanie a hrabličky. Vďaka prepravnej taške si viete zobrať záhradnícke náradie kamkoľvek so sebou.

Rozmery: 19 x 12 x 22 cm

Sada veľkých drevených kociek JUMBO 

Sada veľkých drevených kociek ponúka mnoho rôznych herných príležitostí. Vďaka svojej veľkej veľkosti sa dobre zmestia do ruky a čísla na kockách sú ľahko čitateľné. S týmito veľkými drevenými kockami si môžete vyskúšať ktorúkoľvek z klasických kockových hier. Kocky sa vyznačujú svojou stabilitou a veľkosťou.

Sada obsahuje 5ks drevené kocky s rozmermi  4 x 4 x 4 cm

 

Spoločenské hry

LEGLER Človeče, nehnevaj sa na cesty

Človeče, nehnevaj sa na cesty - praktické prevedenie vyrobené zo 100% certifikovaného dreva FSC®.  Hra ponúka skvelú zábavu na najmenšom hracom povrchu. Všetky hracie prvky môžu byť uložené v drevenej krabičke pod výsuvným hracím plánom. Teraz môžete hrať Človeče, nehnevaj sa naozaj kdekoľvek!

Rozmery: 15 x 15 x 2 cm

LEGLER Hra Mini Kubb pre deti

Vonkajšia hra Kubb v malom formáte! Táto vzrušujúca tímová hra v mimoriadne kompaktnom formáte sľubuje zábavné hry aj v interiéri. Ideálne sa hodí na cestách, ľahko sa dá uložiť do úložného vaku, ktorý je súčasťou balenia. Skvelý spoločník na výlety a ideálny na malé hracie povrchy. Vďaka tomu sa táto vikingská hra môže teraz hrať naozaj kdekoľvek!

Rozmery tašky: 17 x 16 cm

Rozmery dreveného bloku: 2.5 x 2.5 x 10 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Špeciálne edície hry Človeče, nehnevaj sa!

Klasická hra v modernom dizajne. Vďaka tejto hre si okrem zábavy deti odnesú aj porozumenie čísel a farieb. Vhodné pre deti od 4 rokov.


Človeče, nehnevaj sa - ostrov pirátov

Štyria rôzni farební zábavní piráti vyrobení zo 100% certifikovaného dreva FSC® súťažia s protihráčmi.  Hra sa dá ľahko prenášať.

Rozmery: 24 x 24 x 1.5 cm

Materiál: drevo


Človeče, nehnevaj sa - princezné

Človeče nehnevaj sa pre malé princezné! Štyri rôzne farebné 3D princezné vyrobené zo 100% certifikovaného dreva FSC® len čakajú, aby sa vydali svojou vlastnou cestou. Pohodlná prepravná krabička je uzamykateľná a predstavuje praktického spoločníka na cesty.

Rozmery: 24 x 12 x 3 cm

Výška figúrky cca 3 cm


Človeče, nehnevaj sa - zvieratká z farmy 

Človeče nehnevaj sa - edícia zvieratká z farmy! V tejto hre behajú preteky štyri rôzne drevené hospodárske zvieratá. Hra sa dá ľahko prenášať vďaka uzamykateľnej drevenej krabičke.

Rozmery: 29 x 29 x 1.5 cm

Výška figúrky cca 4 cm

Materiál: drevo


Človeče, nehnevaj sa - vesmírna edícia 

Vesmír na hernej doske! S touto hrou Človeče, nehnevaj sa vyrobenej z vysoko kvalitného dreva sa tento sen mladých astronautov splní. Tu sa vesmírni piloti, lietajúce rakety a putujúci mimozemšťania pohybujú všade okolo a musia sa snažiť dostať sa do svojich hviezdnych oblastí.

Rozmery: 24 x 24 x 1,5 cm

LEGLER sada klasických hier 5v1

Výhodný set klasických hier na spríjemnenie dlhého cestovania alebo chvíľ doma. Hry sa dajú rýchlo a jednoducho uložiť do dreveného boxu, ktorý nezaberá veľa miesta, vďaka čomu si box môžete zobrať kamkoľvek so sebou. Set obsahuje domino, šach, dámu, mikádo a hraciu plochu na backgammon. 

Materiál: drevo

Rozmery: 17 x 17 x 3 cm

Vhodné od 6 rokov.

Spoločenská hra šach a dáma 

S touto kompaktnou doskovou hrou 2 v 1 na bielom dreve si viete zahrať šach aj dámu. Drážky na okrajoch dosky sa môžu použiť na ukladanie hracích figúrok tak, aby nevypadli z hracieho poľa.
Táto šikovná spoločenská hra je perfektným spoločníkom na cestách. Nevyžaduje veľa miesta a dá sa rýchlo uložiť. 

Rozmery hracej dosky: 20 x 20 x 1.5 cm

Výška šachových figúrok: 3.5 cm, Ø 1 cm

Materiál: drevo

Sada hier Šach a Backgammon v kufríku

Drevený kufrík vysokej kvality s rukoväťou, na ktorom si viete zahrať z jednej strany šach a z druhej (vnútornej) backgammon. Rozmery drevených hracích kameňov na backgammon sú 3,8 x 0,7 cm. Šachové figúrky majú veľkosť 3,5 až 7,5 cm. Vďaka prevedení v kufríku si hry môžete zobrať kamkoľvek so sebou. 

Rozmery kufríka: 52 x 45 x 3 cm

Materiál: drevo

XL MEGA hracie karty 

Obrovské karty pre mimoriadne veľkú zábavu pri hraní! Táto kartová hra vo formáte XL ponúka zábavu pre celú rodinu. So sadou kariet, ktorá obsahuje 52 kariet a 2 žolíky, sa dá hrať mnoho rôznych kartových hier, napríklad klasiky, ako napríklad poker. Robustné hracie karty majú klasický dizajn. Sú obzvlášť praktické pre malé deti, ako aj pre dospelých. Ideálny doplnok k sortimentu vašich hier!

Rozmery: 21 x 14 cm

Materiál: tvrdý papier

Sada 2x karty a 5x kocky v drevenej krabičke

Táto kvalitná drevená krabička obsahuje 2 balíčky po 54 kariet a 5 kociek pre rôzne kartové a kockové hry. Vnútro krabičky je z jednej strany potiahnuté zelenou tkaninou, ktorá vytvára ideálny povrch pre hody kociek. Vďaka uzamykaciemu mechanizmu môže byť táto hracia skrinka bezpečne zavretá a zaistená, takže je ideálna na cestách.

Rozmery krabičky: 19 x 12 x 4 cm

Drevený šach LEGLER 26x26cm

Skvelý spoločník na cesty! Tento drevený šach je základ spoločenských hier a je zaručené, že deťom i dospelým poskytne veľa zaujímavých zápasov. Hracia doska slúži tiež ako úložný priestor, v ktorom sa dajú skladovať drevené šachové figúrky. Takto je možné šachovú hru ľahko zabaliť do príručnej batožiny, aby ste si ju mohli kedykoľvek zahrať!

Rozmery: 26 x 26 x 2 cm

 

Drevený Solitaire LEGLER 21cm

Solitaire je strategická stolová hra pre jedného hráča. Na začiatku si hráč zvolí prázdnu pozíciu a preskakovaním odoberá kamene z hracieho poľa, ktoré tvorí 33 pozícii. Na konci musí zostať iba jedna gulička v strede. Skúsili ste to? 

Materiál: drevo 

Rozmery: 2,5 cm, priemer Ø 21 cm

Bingo hrací set s losovacím bubnom

Zabavte sa s hrou Bingo! BINGO je zábavná spoločenská hra pre malých aj veľkých, v ktorej sú čísla losované náhodne pomocou bingo loptičiek. Hráči označujú tieto čísla na hracích kartách tak dlho, kým nie je vyplnený určitý obrazec.

Sada obsahuje:

1 bubon Bingo 20 x 24 x 15 cm

1 lístok 22,7 x 19,4 cm

17 kariet bingo 11 x 10 cm

150 žetónov Ø 1,4 cm

75 voľných guličiek Ø 1,5 cm

 

Hracie stoly

Multifunkčný stôl FUNGAME mini 9v1

Zažite zábavu 9-krát inak! Tento multifunkčný hrací stôl ponúka 5 rôznych herných plôch:

  • biliardový povrch s drevenými tágami a loptičkami
  • pingpongový povrch s raketami a loptičkou
  • vzdušný hokej / curlingová plocha s posúvačom bodov na zaznamenávanie skóre
  • bowlingová dráha
  • hracie plochy na hranie šachu/dámy a backgammonu

Vďaka krátkym nohám viete hrací stôl postaviť na bežný stôl. V tomto stole si každý nájde svoju obľúbenú hru! Praktické prevedenie s krátkymi nožičkami, ktoré umožňuje hrací stôl odložiť bez toho, aby ostal prekážať v miestnosti.

Rozmery stola: 92 x 51 x 21 cm

Vzdušný air hokej VOLCANO 75 x 41 cm

Tento stolný vzdušný hokej sa dá hrať na akomkoľvek stole a môžu ho hrať deti i dospelí. Svojimi rozmermi je hokej vhodný do detskej izby a miestností menších rozmerov. Vzdušný hokej je napájaný zo zásuvky, vzduch prúdi cez otvory na hracej ploche. Stôl obsahuje 4 nohy pre stabilnú polohu na stole.

Rozmery stola: 75 x 41 x 20 cm, Hmotnosť: 5,03 kg, Napájanie 220V

 

Vzdušný air hokej TABLE STORM 108x52 cm

 

Tento stolný vzdušný hokej sa dá hrať na akomkoľvek stole. Vzduch prúdi zdola cez otvory na hracej ploche. Stôl obsahuje 4 nohy pre stabilnú polohu na stole.

Rozmery stola: 108 x 52 x 24 cm, Hmotnosť: 10,6 kg, Napájanie na 220V

S nami si vyberiete

Veríme, že sa Vám naše nové produkty páčia a prinesú vám kopec zábavy.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poradíme.