0918 882 180              info@sportino.sk         Predajňa Trnava

Mega veža Jenga

Mega veža Jenga


Poznáte hru veža Jenga? Ak áno, tak máme pre vás skvelé vylepšenie! V našej ponuke totiž nájdete vežu Jenga do záhrady - vo veľkých rozmeroch! Väčšia veža znamená viac zábavy, a to priamo vo vašej záhrade.

Pravidlá hry

Ak túto hru nepoznáte, tu sú jej jednoduché pravidlá:

Hra je určená pre dvoch alebo viacerých hráčov. Na začiatku hráči postavia vežu z drevených blokov. Hráči sa potom striedajú v ťahoch, pri ktorých sa snažia pomocou jednej ruky vytiahnuť jeden drevený blok z veže (okrem tých, ktoré sú na vrchu veže),ktorý následne položia na vrch veže, tak aby neporušili stabilitu konštrukcie. Po každom ťahu sa počká 10 sekúnd - ak veža naďalej stojí, tak pokračuje v ťahu druhý hráč. Hra sa končí vtedy, keď sa veža zrúti. Víťazom je ten hráč, ktorý posledný položil drevený blok na vežu.


Pre lepší prehľad si pozrite nasledujúce video.

Ako sa hrá veža Jenga

Aká veľká je záhradná veža Jenga?

Záhradná hra veža Jenga môže dosahovať výšku až 2 m. Hra sa skladá z 58 drevených blokov, ktoré majú veľkosť: 18 x 6 x 4,5 cm

Vežu môžete jednoducho uskladniť do plátenej tašky so zipsom, ktorá je súčasťou balenia. Vďaka tejto taške si hru môžete zobrať so sebou kdekoľvek idete.

Záhradná veža Jenga je perfektná zábava na párty, firemné hry alebo na svadobnú hostinu.


Pre zväčšenie obrázkov kliknite na ktorýkoľvek z nich.

Bežná veľkost veže Jenga

Pre tých, ktorí uprednostňujú tradičnú veľkosť veže Jenga ponúkame aj klasickú hru veža Jenga, ale aj rozšírenie Action Philos Timber s rozšírenými možnosťami hry. Takisto ponúkame aj vežu Jenga s číslami, a farebnú Albi Jenga vežu 3v1, s ktorou môžete hrať navyše aj pexeso a domino.

Pozrite si zaujímavé a aj vtipné videá s vežou Jenga :)

Pes profík

Človek profík - špeciány chvat uvidíte na 1:35

Ďalší špeciálny ťah


Veríme, že sa vám článok páčil a že si vežu Jengu zaobstaráte do svojho domova!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poradíme. 


Pozrite si aj náš ďalší článok týkajúci sa záhradných hier.