0918 882 180              info@sportino.sk         Predajňa Trnava

MEGA hry na von

MEGA hry na von

V našej ponuke nájdete veľký výber MEGA hier na von, s ktorými zažijete MEGA zábavu. Ideálne pre deti, ale i dospelých, záhradné párty či len oddych vo Vašej záhrade.

Ponúkame mega záhradné hry ako sú Mega šach, Mega dáma, Mega domino, Mega hracie kocky, Gigantické mikádo, záhradné XL kolky, záhradné XL šípky, Mega veža Jenga či záhradná hra Bingo.

Odkiaľ Mega hry dovážame?

Dovoz Mega hier je z Holandska od firmy Buffalo. V prípade, že nemáme tovar na sklade v Trnave, expedičná doba je cca 12 dní.

Mega hry sú značky Garden Games, ktorá ponúka najväčší sortiment outdoorových hračiek a hier navrhnutých a vytvorených vo Veľkej Británii a predávaných po celom svete.

buffalo

Naša ponuka

MEGA Domino v taške

Mega Domino ponúka zábavu pre všetky vekové kategórie!
Hra sa dá hrať v exteriéri aj v interiéri a dá sa ľahko prenášať pomocou priloženého nylonového pláteného vaku so zipsom. Bodky na domine sú farebne označené, každé číslo má svoju vlastnú farbu. Vďaka tomu je hra ideálna aj pre malé deti. Domino bolo vždy perfektnou rodinnou hrou, ktorá umožňuje mladým i starým, aby si užili veľa hodín zábavy.

Balenie obsahuje 28 kusov prírodných kameňov s pestrofarebnými bodkami XXL a prepravnú tašku.


MEGA drevené záhradné domino Plum

Táto domino sada je ideálna pre vonkajšie využitie a zaručuje množstvo zábavy!
Skladá sa z 28 drevených domino kociek s farebnými maľovanými bodkami a dreveným puzdrom na prenášanie, ktoré je ideálne pre deti na cestovanie do záhrady, parku alebo pláže.
Súprava Plum  je vyrobená z prvotriedneho certifikovaného dreva FSC, ktoré je odolné, robustné a poskytuje príjemnú zábavu na mnoho rokov.

Domino veľkosť d 15 x š 7,5 x v 1,5cm
Odporúčaný vek: 3 roky +
Produkt sa môže mierne líšiť od zobrazeného obrázka

Záhradné drevené XL kolky

Kolky boli v Anglicku už od stredoveku veľmi populárnou hrou. Hra sa ľahko naučí, je veľmi zábavná a spája celú rodinu!

Hra sa skladá z 9 ručne vyrobených drevených kolkov a 3 čiernych drevených gulí. Kolky sú vyrobené z brezového dreva a leštené lakom. Vďaka tomu je set veľmi odolný. Kolky majú výšku 23 cm a priemer 7 cm (v najširšom bode).
Dodávaná plátenná taška (so zipsom a popruhom) má rozmer 23 x 23 x 24 cm.

Hra je ideálna pre všetky vekové kategórie a môže byť ľahko nastavená pre rýchlu hru alebo rozsiahle rodinné stretnutie.

Záhradná hra veža Jenga 

Drevená hra Jenga je dodávaná s plátennou taškou so zipsom, takže si ju môžete zobrať všade so sebou. Veža sa skladá z 58 drevených blokov. Veža môže mať až 2 metre.
Veľkosť bloku: 18 x 6 x 4,5 cm

Záhradné XL šípky

Mega šípky je fantastická vonkajšia hra pre dvoch hráčov alebo tímy.
Jednoduché nastavenie a pravidlá, táto hra je vhodná pre mladých aj starých na všetkých úrovniach zručnosti. Prevedenie je bezpečné pre deti.

Obsah balenia:
6 pestrofarebných šípok 32cm
4 cieľové krúžkov - terčovGigantické drevené mikádo 90cm

Mikádo pre obrov! Táto hra je fantastická verzia starodávnej hry mikádo. Hracie palice sú vyrobené z trvanlivého tvrdého dreva a maľované v 5 rôznych farbách. Každá farba má svoju vlastnú bodovú hodnotu, ktorú môžete získať, ak ste schopní odstrániť palicu z kopy bez toho, aby ste pohli ostatné. Hráč, ktorý získa najviac bodov (alebo palíc) na konci hry, je víťaz.

Balenie obsahuje 30 palíc, ktoré majú dĺžku 90 cm a priemer 2 cm. Hra sa dodáva v pestrej farebnej krabici s rozmermi 91 x 17 x 17 cm.

Skvelá hra pre deti od 6 rokov i dospelých.


Záhradná hra Mega kocky

Hrajte všetky populárne kockové hry s obrími kockami. Sada je ideálna pre školy, udalosti a samozrejme doma s rodinou. Súprava kociek možno použiť v interiéri aj exteriéri. Ručne vyrobené z borovicového dreva. Kocky majú rozmery 9 x 9 x 9 cm. Záhradná hra It´s Dicey prichádza so štyrmi hrami; riskantné, Hot Dice, Thricey a Single.

Balenie obsahuje: 
6x drevené kocky 9 x 9 x 9 cm
1x Skladovacia taška
1x Scorecard + fixka
1x kocky Bekker / skladovacie vedro 23 cm 34 cm

Záhradná hra Bingo Jumbo 4

Jumbo 4 záhradná hra, ktorá spája štyri druhy hry s pevnými plastovými kotúčmi a ktorá je mimoriadne trvanlivá a odolná voči opotrebovaniu. Vhodné pre každú príležitosť!

Hra je mimoriadne návyková a je samozrejme jedinečný doplnok ku každej záhrade alebo detskému ihrisku. Hru hrajú dvaja hráči. Jeden hráč hrá so žltými diskami a druhý hráč s červenými diskami. Prvý, ktorý zasunie štyri rovnaké farebné disky v rade (vertikálne, horizontálne alebo diagonálne),vyhráva hru. Hra ponúka veľa výziev a opäť vyžaduje vysoký stupeň stratégie, zručnosti a niekedy aj trochu šťastia! Vhodné pre deti i dospelých!

Veľkosť: 75 x 80 cm
Balenie obsahuje: tašku na prenášanie diskov

Záhradná hra Mega šach

Táto veľká hra je vhodná pre vonkajšie aj vnútorné použitie a ponúka XXL PVC šachovnicovú podložku 1,2 x 1,2 metra.

Súprava sa tiež skladá z 32 šachových figúrok vo veľkosti 20-25cm. Ideálne na von pre rekreačné hranie.


Záhradná hra Mega dáma

Mega dáma je takisto vhodná pre vonkajšie aj vnútorné použitie a ponúka XXL PVC šachovnicovú podložku 1,2 x 1,2 metra. Súprava sa tiež skladá z 24 kusov plastových hracích kameňov s priemerom 10 cm a výškou 3,5 cm.
Celá sada na hru je prekvapivo ľahká a kompaktná, balené v praktickom prenosnom púzdre a preto sa dá ľahko vziať všade.

Výber je len na Vás

Či už hráte radi Domino, Kolky, Šach či Dámu, v prípade záujmu neváhajte a objednávajte na našom eshope sportino.sk.

Všetky MEGA hry nájdete na TU

Prajeme Vám príjemnú zábavu!

Páčil sa Vám tento článok?