0918 882 180              info@sportino.sk         Predajňa Trnava

Hracie stany pre deti

NOVINKA v našej ponuke! Potešte svoje dieťa novým hracím stanom do záhrady alebo do interiéru, v ktorom zažije veľa zábavy! V ponuke máme 4 hracie stany, pričom každý je niečím jedinečný! Tak poďme sa na to pozrieť! 

teepee obrázok

Odkiaľ stany dovážame?

Tovar objednávame a dovážame priamo z Holandska od nášho dodavateľa Buffalo.nl. Ak tovar nemáme u nás na sklade, expedičná doba je cca 12 dní.

buffalo

Naša ponuka stanov

Pýtate sa čo znamená WIGWAM? 

Wigwam  je indiánsky prístrešok kupolovitého nebo kuželovitého tvaru.  Vo wigwamoch bývali Indiáni žijúci vo východných lesoch a subarktickej oblasti.


Wigwam hrací stan aztécky

Krásny wigwam hrací stan s modernou modrou potlačou, ktorý je vhodný do záhrad, ale aj do interiéru. Stan tvorí bavlnené plátno, ktoré je vodotesné a extrémne odolné, takže je ideálne pre vonkajšie využívanie. Stan sa dá uzavrieť vďaka suchému zipsu. Montáž je jednoduchá bez použitia iných nástrojov - dĺžka trvania do 30 minút.

Pýtate sa, čo znamená Teepee? 
Teepee je rovnako ako Wigwam kuželovitý stan, ktorý býval pôvodne pokrytý kožou z bizóna, používaný prériovými Indiánmi.


Indiánsky stan Teepee s fixkami

Hrací stan pre umelecké a kreatívne duše! Tento stan si môže Vaše dieťa samé ozdobiť! Balenie totiž obsahuje 8 pestrofarebných umývateľných fixiek. Bavlnené plátno teepee je takisto umývateľné, takže Váš stan môže vyzerať zakaždým inak! 

Paradiso Toys Princess hrací stan

Najkrajší ružový hrad pre pravé princezné! Dvere stanu sa dajú uzavrieť a na bočnej strane sa nachádza okienko. Stan sa dá ľahko zložiť a uskladniť.

Paradiso Toys Circus hrací stan

"Ctihodné publikum! Vitajte v cirkusovom stane!"  Dvere tohto stanu sa dajú takisto zavrieť a na bočnej strane nesmie chýbať okienko. Stan sa ľahko zloží a uskladní.

Tak čo, vybrali ste si?

S detskými hracími stanmi bude mať Vaše dieťa miesto len pre seba, kde sa môže hrať a užiť si tú pravú zábavu! Či už si vyberiete "Indiánske stany" alebo okrúhle hracie stany, Vaše dieťa ich bude určite milovať!

Páčil sa Vám tento článok?

Diskusia

Tému zatiaľ nikto nekomentoval.

Do diskusie môžu prispievať len registrovaní a prihlásení užívatelia.