0918 882 180              info@sportino.sk         Predajňa Trnava

Futbalové bránky

Futbalové bránky

Základné informácie

V našej ponuke nájdete kvalitné praktické skladacie bránky, ľahké prenosné bránky, detské futbalové bránky, ale aj tréningové bránky v rôznych veľkostiach podľa potrieb. 

Aké značky u nás nájdete?

Futbalové bránky z našej ponuky sú rokmi overený výrobcovia a len u nás nájdete na výber takmer všetky na Slovensku ponúkané značky ako Exit, Buffalo, Spokey, Bazooka, Kickster Academy a ďalšie.


Pripravili sme si pre Vás prezentáciu niektorých futbalových bránok z našej ponuky.


Futbalová bránka EXIT Maestro Goal

Ide o kvalitnú kompaktnú a pevnú bránku, ktorá sa ľahko prenáša a má parametre vhodné pre deti na trénovanie, no určite sa zabavia aj dospelí chlapi :)

Najlepšie využitie je v záhrade a na trávnatých plochách a ihriskách, kde dokonale využijete patentovaný systém ukotvenia bránky do zeme, ktorý je bezpečný a stabilný.

Bránka je vyrobená z čierneho pozinkovaného rámu s čiernou sieťou. Vďaka svojej inovatívnej konštrukcii (patentovanej) a vysoko kvalitnej sieti sa nemusíte báť zranenia, ale môžete sa naplno venovať hre a zábave.

Balenie dokonca obsahuje aj tréningovú plachtu s otvormi na trénovanie presnosti streľby!

Rozmery: 180x120x60 cm
Váha: 18 kg

Exit bránky vs. bežné bránky

Tréningová plachta v praxi

Set 2 bránok EXIT Pico Goal

S bránkami „EXIT Pico Goals“ sa môžete hrať všade tam, kde Vás to práve napadne - na záhrade, na trávniku pred panelákom, príjazdovej ceste alebo keď ste vonku v prírode. Bránky je možné zložiť a tak si ich so sebou vziať prakticky kamkoľvek.

Rám (D32x1.0 mm) je galvanizovaný a práškovaný čiernou farbou. Konštrukcia je veľmi kompaktná a jednoduchá na manipuláciu, či prenos. Sieť je veľmi vysokej kvality a nevyžaduje dodatočnú údržbu.

Vzhľadom na konštrukciu a kvalitu siete sú bránky „EXIT Pico goal“ vhodné aj na iné hry, napr. hokej.

Rozmery: 90x60x60cm

Futbalová bránka Buffalo Winner

Skladacia futbalová bránka od firmy Buffalo s rozmermi 185 x 125 x 70 cm. Bránka sa hodí do veľkých i malých záhrad.

Pozinkovaná a lakovaná čierna konštrukcia bude perfektne vyzerať vo vašej záhrade.

To čo robí futbalové bránky Buffala zvláštnimi je špeciálna konštrukcia, ktorá zostáva veľmi robustná, ale ľahká. Kotviaci systém sa skladá z pružných kolíkov, pričom uchytenie je pevné a stabilné, bránka je ľahko prenosná. Kvalitu poskytuje i hustá odolná sieť.

Futbalové bránky GOALKEEPER Green

Samorozkladacie futbalové bránky, ktoré postavíte a zložíte behom pár sekúnd!

Sada obsahuje dve samorozkladacie bránky, vrátane 8 upevňujúcich kolíkov na trávnatý povrch. Konštrukcia bránky je dodatočně vystužená  páskou.
Bránky sú balené v praktickom obale s rúčkou pre pohodlný transport a uskladnenie.

Rozmer po rozložení: 120 x 80 cm

Futbalová bránka Buffalo Super Cup XXL

Skladacia bránka Super Cup XXL patrí k najväčším a najpevnejším futbalovým bránkam zo série Buffalo. Bránka je vyrobená z extra silnej ocele a má galvanizovaný a práškovo lakovaný rám. Sieť je odolná s malými otvormi. Kvalita tejto bránky Vám zaručuje veľa rokov hrania a zábavy.

V cene dostanete tréningovú plachtu s otvormi pre zdokonalenie presnosti streľby!

Veľkosť: 325 x 200 x 100 cm
Hmotnosť: 34 kg


Futbalová bránka Kickster Academy 2400 s taškou

Bezpečná a odolná bránka, takmer nezničiteľná! Žiadne kovové spoje, ktoré sa opotrebujú a časom nedržia. Nová revolučná technológia, ktorá pohltí energiu pri strele a šetrí bránku aj sieť.

Základná konštrukcia je vyrobená z kovových profilov, ktoré sa spájajú pomocou západkového systému. Pre maximálnu bezpečnosť a jednoduchú manipuláciu tvorí hlavný rám bránky (brvno a postranné tyče) len biela lakovaná textília pripevnená k sieti. Pripevnenie siete na napružené oceľovú konštrukciu vytvorí bránku, ktorá je bezpečná a zároveň vďaka svojej pružnosti odoláva aj prudkým strelám.

Súčasťou dodávky je taška na prenášanie, sieť a kotviace prvky v tvare "U". K bránke je možné dokúpiť záťažové vrecia na piesok pre zabezpečenie bránky na povrchoch, ktoré neumožňujú použitie "U" kotiev.

Bránka je vďaka nízkej váhe ľahko prenosná.

Bránka nie je konštruovaná pre dlhodobé ponechanie vo vonkajšom prostredí!

Rozmery: 243 x 152 cm
Váha: 4,6 kg
Montážny čas: cca 2 minúty

Tak čo, vybrali ste si?

Neváhajte a objednávajte na našom e-shope alebo nás navštívte na našej predajni Sportino Trnava!


sportino
Páčil sa Vám tento článok?